Predstavenie novej Scientologickej TV:

Pozrite si video zo slávnostného otvorenia:

[iframely]https://www.facebook.com/churchofscientology/videos/1026790867374423[/iframely]


Pozrite si fotografie zo slávnostného otvorenia
(kliknite na obrázok prezentácie):

scientologia media productions


Scientologická televízna a rozhlasová stanica

Scientology Media Productions logo

Predstavujem vám Scientologickú televíznu a rozhlasovú stanicu – “SMP” – Scientology Media Productions. Toto globálne multimediálne diseminačné centrum 21.storočia je schopné dosiahnuť 90% populácie Zeme – dokopy viac ako sedem miliárd ľudí.

Nachádza sa na legendárnom Sunset Boulevard, v srdci Hollywoodu,  hneď za rohom od ulice L. Ron Hubbard Way. Štúdio bolo pôvodne založené v roku 1912, na začiatku doby masmediálnej komunikácie. Je najstarším a najdlhšie fungujúcim štúdiom v Hollywoode. Je to miesto, na ktorom L. Ron Hubbard dostal v roku 1930 pozvanie písať pre Hollywood a štúdio, kde napísal scenáre pre úspešné seriály.

Najväčší diseminačný projekt v histórii Scientológie je úspešne dovedený do konca. Každý dosiahnutý cieľ pri budovaní vyše 2 hektárov našich štúdií priviedol Scientológiu bližšie k možnosti dosiahnuť našimi najlepšími správami miliardy ľudí.

Najskôr boli dokončené rekonštrukcie vonkajších priestorov na desiatich budovách, ktoré tvoria Scientology Media Productions.

V júni 2015 sa začala ďalšia fáza projektu „Scientology Media Productions“: technická infraštruktúra. Začali sa inštalovať najmodernejšie zariadenia do každej oblasti Scientology Media Productions.

Toto všetko exponenciálne zvýšilo dosah Scientológie, pretože po otvorení dvier Scientology Media Productions sa pozvánka k slobode dostane doslova ku každému človeku na Zemi.

Štúdiá Scientology Media Productions.jpgObr. Štúdia Scientology Media Productions

Scientology Media Productions je svetové mediálne centrum, ktoré predstavuje revolučný krok pre celú Scientológiu. Má na starosti celú sféru komunikácie od tlače, cez rozhlasové a televízne vysielanie, svet internetových médií. Štúdio rozkladajúce sa na vyše 2 hektároch v Hollywoode je vybavené dvoma zvukotesnými štúdiami a 1,39 hektármi výrobných zariadení.

Hypermoderné televízne štúdio

Obr. Hypermoderné televízne štúdio

V tomto najdlhšie fungujúcom štúdiu v Hollywoode prebehli hlavné rekonštrukcie na celom päť-hektárovom pozemku. Prislúchajúce stavby (viac než 10 budov) a celé štúdio je vybudované výhradne pre širokú medzinárodnú disemináciu Dianetiky, Scientológie a našich kampaní sponzorovaných Medzinárodnou Asociáciou Scientológov prostredníctvom všetkých komunikačných médií.

Vysielacia budova Scientology Media Productions

Obr. Vysielacia budova Scientology Media Productions

Ak považujeme Administratívnu budovu za akési nervové centrum, tak srdcom Scientology Media Productions je budova vysielania. Štúdiá vybavené technológiou vysokého rozlíšenia slúžia ako produkčné zariadenie pre všetko, čo sa týka Scientologických programov, čo zahŕňa televízne spravodajstvo „Freedom„. Toto je miesto, kde prebieha spolupráca s podobne orientovanými komunitami a cirkvami tým, že im poskytujeme naše štúdio na ich charitatívne vysielanie.

V roku 2016 je tak každý jeden prvok na mieste pripravený pre spustenie nášho najväčšieho pokroku v planetárnej diseminácii v histórii. Na ploche o rozlohe 1,39 hektára je produkčná kapacita schopná priniesť našu správu do celého sveta.

Zariadenie zaberá celý mestský blok. Celé to je transformované do samonosnej diseminačnej továrne na doručenie nášho posolstva kdekoľvek a kedykoľvek.

Pohľad na SMP štúdiá

Obr. Pohľad na štúdia Scientology Media Productions

Pohľad na komplex budov z vtáčej perspektívy

Obr. Pohľad na komplex budov z vtáčej perspektívy

Veľkolepá nová vstupná brána dáva najavo s patričnou dôstojnosťou, priamo na legendárnom Sunset Boulevard, že Scientologické nové globálne mediálne centrum je tu.

Vstupná brána do Scientology Media Productions

Obr. Vstupná brána do Scientology Media Productions

Hlavná cesta skrz štúdiá je dotiahnutá do perfekcie a ešte aj kamene chodníka boli vybrané tak, aby boli plne v súlade s historickým obrazom miesta. Boli pridané aj nové veci, vrátane fontány blízko vstupnej brány a nový znak na budove oznamujúci našu prítomnosť vo svete mediálneho vysielania.

Všetky interiérové a exteriérové priestory boli zrenovované na novú úroveň – od hlavnej vstupnej brány a príjazdových ciest až po vyhliadku a cestičky medzi budovami.

Exteriér štúdií

Obr. Exteriér štúdií

V interiéri

Obr. Interiér

Vysielacia budova obsahuje všetko vybavenie a priestory pre rádiovú, káblovú a satelitnú televíziu vrátane 4 mixážnych miestností, 7 video-strihacích blokov, viac ako 9km optického kábla len v tejto jednej budove a celé kvantum prostriedkov pre vizuálne efekty na celkovo 26.000 štvorcových metroch technických priestorov.

Hneď za štúdiami stojí chodba plná miestností, kde sa editujú televízne programy. Spolu ich je 16 a vytvárajú neustály prúd vysielania správ, dokumentárnych filmov a upútaviek. Pozemok ďalej obsahuje najmodernejšie zariadenia na mixovanie, schopné produkcie v 50 jazykoch.

Budova je vybavená najnovšou výpočtovou a vysielacou technológiou poskytujúcou technickú produkciu na vytvorenie a vysielanie nášho odkazu po celej zemeguli.

Vo vnútri vysielacieho štúdia SMP

Obr. Vo vnútri vysielacieho štúdia

ŠTÚDIO B: Štúdiá sú plnánované tiež na produkciu upútaviek, dokumentárnych filmov a dokonca aj výstav CCHR.

ŠTÚDIO B: Štúdiá sú plnánované tiež na produkciu upútaviek, dokumentárnych filmov a dokonca aj výstav Občianskej komisie za ľudské práva.

Na 1,39 hektároch sa rozprestiera produkčná kapacita schopná priniesť našu správu do celého sveta.

Vysielacie štúdio SMP

Obr. Vysielacie štúdio Scientology Media Productions

Pôvodne toto štúdio vzniklo v roku 1912 ako súčasť Lubin Film Company, ktoré produkovalo nemé filmy. Tehlová stavba bola ukončená v roku 1920.

Editovacie štúdio SMP

Obr. Editovacie štúdio Scientology Media Productions

Všetky priestory a vybavenie Scientology Media Productions sú navrhnuté pre masovú komunikáciu. Správy Scientológie a sponzorovaných kampaní Medzinárodnej Asociácie Scientológov môžu byť komunikované všetkými mediálnymi formami.

Hlavná mixážna miestnosť

Obr. Hlavná mixážna miestnosť

Taktiež bola zrekonštruovaná nová audio budova – Sunset Štúdio. Tu sa nachádza hlavná mixážna miestnosť rovnako ako zariadenia na zvukové efekty a finálnu mixáž v 17-tich jazykoch.

Audio miestnosť SMP

Obr. Audio miestnosť Scientology Media Productions

Priame satelitné spojenie umožňuje poslať oznamy, dokumenty alebo naše vlastné programy do akejkoľvek hlavnej siete na svete a priamo do hlavných káblových poskytovateľov TV v USA.

Riadiaca vysielacia miestnosť

Obr. Riadiaca vysielacia miestnosť

Vonkajšie priestory sú plne zrekonštruované, vrátane všetkých detailov modernej architektúry.

Historické uličky v SMP

Obr. Historické uličky štúdií Scientology Media Productions

2 hektárové štúdio umiestnené na Sunset Boulevard tvorí 10 budov pokrývajúcich 1,39 hektára plochy. Reprezentuje budúcnosť planteránej diseminácie Scientológie.

Sunset Bulvár

Obr. Sunset Bulvár

Tento vysoko-umelecký komplex poskytuje možnosti vysielať každý jeden typ masmediálnej komunikácie vrátane:

  • Dianetické a Scientologické TV upútavky
  • Správy a talk-show
  • Dokumenty
  • Verejné oznamy

Všetko, čo svet potrebuje, aby sa dozvedel, kto sme a čo robíme.

Scientology Media Productions

Obr. Scientology Media Productions

Vysielacie budovy poskytujú všetko vybavenie a priestory potrebné pre rádio i televíziu, vrátane:

  • 5 audio mixážnych miestností,
  • 20 Full HD filmových a video-editačných štúdií,
  • kompletné oddelenie pre vizuálne efekty,
  • štúdio rádio vysielania,
  • hlavná vysielacia miestnosť na exportovanie našich médií k všetkým hlavným káblovým poskytovateľom.

Nehovoriac o takmer 10 km optického kábla skrz vo viac než 2700 štvorcových metroch technických zariadení.

Vysielacia budova SMP

Obr. Vysielacia budova Scientology Media Productions

V priestoroch sa tiež nachádzajú 3 najprofesionálnejšie štúdiá, kde sa budú vyrábať Scientologické upútavky, verejné oznamy, dokumenty a tiež správy a televízne relácie.

1 zo štúdií Scientology Media Productions

Obr. Jedno zo štúdií Scientology Media Productions

Administrativna budova

Obr. Administrativna budova

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA

Administratívna budova je centrálnym nervovým systémom pre všetku produkciu na pozemku. To je miesto, kam dorazia video-zábery spravodajstva z celého sveta a budú indexované, kategorizované a označené pre okamžité použite v rámci vzťahov s verejnosťou, propagačných a diseminačných kanálov.

Administratívna budova taktiež poskytuje priestor pre globálne kampane pre internetové médiá, s plným využitím technológií pre 21. storočie, aby neustále expandovala prítomnosť Scientológie v kyberpriestore. Budova navyše slúži ako sídlo pre časopisy, vrátane Freedom, ktorý sa bude taktiež vydávať on-line.

Recepcia

Obr. Recepcia

RECEPCIA

Recepcia víta všetkých návštevníkov nášho Globálneho mediálneho centra 21. storočia.

Diseminačné médiá

Obr. Diseminačné médiá

unnamed

STAJLINGOVÉ A MAKE-UP ŠTÚDIO

Toto štúdio je navrhnuté tak, aby zabezpečilo chod niekoľkých produkcií súčasne.

Stajlingové a makeup studio

Obr. Stajlingové a make-up studio

HISTORICKÉ PREMIETACIE DIVADLO

Vnútorné chodby sú tvorené najdokonalejšími umeleckými architektonickými dielami a ide o jedno z najstarších premietacích sál v Hollywoode.

Historické premietacie divadlo

Obr. Historické premietacie divadlo

Scientology media productions

Celkovo je toto zariadenie navrhnuté doslova tak, aby predstavovalo globálnu prítomnosť Scientológie vďaka stále sa rozširujúcemu mediálnemu vesmíru.

Tá prítomnosť vychádza z centrálnej vysielaciej budovy, ktorá vytvára prostriedky na šírenie nášho posolstva nonstop do všetkých kútov sveta. Tu stlačíme tlačidlo a budeme vysielať na celo-scientologickom televíznom kanáli. Je prepojený na každého hlavného poskytovateľa kábloveho vysielania a má svoj vlastný satelitný vysielač. Pridajte k tomu prvú celo-scientologickú rádio stanicu a to je prostriedok, ktorý bude vysielať do sveta a doslova sa pripojí k miliardám na Zemi.

“My máme odpovede na ľudské problémy planéty.
Prečo to držať v tajnosti?“

L. Ron Hubbard
HCO PL 4 NOV 1973, Publishing Policy, Books and Magazines


Ďalšie zdroje:

http://www.scientology.org/david-miscavige/new-years-2015.html

http://www.scientologynews.org/press-releases/scientology-acquires-kcet-tv-studios.html

https://www.facebook.com/media/set/Scientology-Media-Productions